Page 1 of 1
SMD-URI
Posted: 05 Sep 2013, 18:54
by turbina
Scuze ca deschid acest topic.
Astazi m-am intalnit cu gheta.gabi membru de pe forum.
Am dat comanda la ora 2:00 de SMD-URI la 6:30 intrat in posesia lor.
Promt si corect.
Scuze daca fac reclama acestui membru de pe forum dar mi-a placut ca nu a fost tepar.
Recomand cu incredere.
Atasez poze.
Re: SMD-URI
Posted: 06 Sep 2013, 07:53
by ilie_v
Cat te-au costat?
Poze pe seara cu pozitia aprinsa?
Cele pentru placuta inmatriculare cat or fi?
Multam.
Re: SMD-URI
Posted: 06 Sep 2013, 08:01
by turbina
Costa 40 de lei perechea 25 de leduri pe soclu. Eu i am trimis mesaj pe forum si mi a lasat nr lui de telefon
Am sa pun poze facute seara

Re: SMD-URI
Posted: 06 Sep 2013, 23:10
by Bog54
Bravo! Acum rămâne să vezi cât te ţin. Eu am avut cu 13 leduri şi am renunţat la ele pentru că din diferite cauze, căldură sau trepidaţii, unele SMD-uri s-au desşipit şi au căzut, astfel că din 13 mai funcţionau doar vreo 7 şi astea în zone diferite. Am schimbat cu unele din 5 SMD-uri şi văd că nu mai am probleme, deocamdată.
Re: SMD-URI
Posted: 09 Sep 2013, 19:39
by turbina
De unde ai luat smd urile ?
Re: SMD-URI
Posted: 10 Sep 2013, 11:53
by Bog54
Eu din târg, nu m-am complicat, îmi era cel mai îndemănă.