Prima pagină Diverse Topic despre orice Hyundai I30 Xenon

Hyundai I30 Xenon

Să vorbim.....

Mesaj necitit 25 Ian 2018, 20:53
Chellwu Membru
Membru

Mesaje: 4
Tipul: I30
Capacitatea cilindrică: 1.4
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2011
Saluatre... Este prima mea zi aici pe forum si vin cu o intrbare.. Am un Hyndai I30 din 2011 si as vrea sa imi montez xenoane pe el.. Care ma poate ajuta si pe mine cu sfaturi despre cum se monteaza si ce trebuie sa imi cumpar ptr ea...?

Mesaj necitit 25 Ian 2018, 20:59
Dannyboy

In primul rand spalator de faruri. Asta a fost si motivul pentru care nu si-a pus nimeni. De ce doresti sa pui xenon?
Daca erai din Bucuresti te invitam la intalnire duminica. Am fi avut prilej sa vorblm pe viu de ce probleme avem.

Mesaj necitit 25 Ian 2018, 21:04
Chellwu Membru
Membru

Mesaje: 4
Tipul: I30
Capacitatea cilindrică: 1.4
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2011
Ca sa iti rasp dc vreau xenon.. Pentru ca am iesit intr-o seara p Ploaie si un drum cu foarte multe curbe si cu lumina de pe masina nu am avut o vizibilitate buna....

Mesaj necitit 25 Ian 2018, 21:08
Chellwu Membru
Membru

Mesaje: 4
Tipul: I30
Capacitatea cilindrică: 1.4
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2011
Sincer am permisul de 1 an.. Am facut scoala aici in Germania ca eu aici locuiesc de 4 ani.. Este prima masina.. Nu prea ma pricep la ele.. Sfatul primit de la instructor a fost ca prima masina care mi-o cumpar sa aiba chilometri putini... Am luat aceasta masina la 40000 d km si acum a implinit 50000.. Tin fte mult la ea si merge excelent.. Pur si simplu doar imi doresc o lumina mai puternica la faruri..

Mesaj necitit 25 Ian 2018, 21:10
Dannyboy

Am inteles.
Exista pe net configurator becuri auto. Cauta ceva de la Philips. Si Osram are ceva bun. Dar in gama Philips gasesti ceva gen night vision. Incearca.

Mesaj necitit 25 Ian 2018, 21:26
Chellwu Membru
Membru

Mesaje: 4
Tipul: I30
Capacitatea cilindrică: 1.4
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2011
Multumesc.. Ma pun pe cautat...


Înapoi la Topic despre orice

cron