Prima pagină Diverse Topic despre orice Revelion - Sinaia 2014

Revelion - Sinaia 2014

Să vorbim.....

Mesaj necitit 05 Ian 2014, 10:18
Gladiator

Avand in vedere ca stiam locatia , am facut o propunere proprietarului........a fost de acord cu noi........ne-am organizat ....... si am petrecut o mica vacanta impreuna cu niste DOAMNE SI DOMNI .

Imi pare rau ca nu exista poza de grup.......... :-?? ............totusi am sa pun niste poze in diferite momente de relaxare ale noastre:


DSCF0764.JPG
DSCF0788.JPG
DSCF0858.JPG
DSCF0852.JPG
DSCF0842.JPG




Dupa ce am mancat traditional diferite '' porcarii ''.........si am '' mancat '' tuica fiarta , vin , bere........am iesit la o plimbare pentru detoxifiere............poze cu noi :

DSCF0992.JPG
DSCF0961.JPG
DSCF0966.JPG
DSCF0996.JPG
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Mesaj necitit 05 Ian 2014, 12:18
ilie_v Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 3301
Localitate: Bucuresti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1399
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: "Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Frumos...

La muli ani!!!

Mesaj necitit 05 Ian 2014, 12:49
Paciu

Si de la mine niste poze din mini-vacanta.

Reeditarea unor filme celebre....

Piratii din.........Sinaia :))
DSCF0757.JPG
DSCF0759.JPG
DSCF0760.JPG


Din categoria "Ce face bautura din om''......Avioane
DSCF0774.JPG
DSCF0772.JPG
DSCF0770.JPG


Frumoasa si Bestia =))
DSCF0796.JPG
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Mesaj necitit 05 Ian 2014, 12:58
Paciu

Plimbare de detoxifiere. Trebuia :)

DSCF0855.JPG
DSCF0859.JPG
DSCF0861.JPG
DSCF0870.JPG
DSCF0884.JPG


Si.....noaptea dintre ani f:1

DSCF0927.JPG
DSCF0925.JPG
DSCF0922.JPG
DSCF0852.JPG
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Mesaj necitit 05 Ian 2014, 21:04
Marian.s Avatar utilizator
Site Admin
Site Admin

Mesaje: 387
Localitate: Bucureşti
Tipul: i30
Capacitatea cilindrică: 1.6
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2011
Status: Omul cu toporul
Si-alta data, si-alta data...o s-o facem si mai si mai lata!!!
Oricum, la multi ani fericiti la toata lumea, kilometri fara numar si fara probleme!

Mesaj necitit 09 Feb 2014, 13:13
Paciu

Pun o întrebare deținătorului acestui forum și unui anumit admin. De ce a fost mutat acest topic de la „Activități și campanii” la „Topic despre orice”? De ce nu au fost mutate și topicurile „ Revelion 2011” și „Revelion 2012”. Pentru că nu a fost inițiată de dumneavoastră această acțiune? Sau pentru ca nu ați participat și domniile voastre? Am fost totuși 5(cinci) membri ai acestui forum acolo, Paciu, Gladiator, Geopel, dan_paul și Marian.s, nu neapărat în această ordine. Nu mă aștept la nici un răspuns, sau, în cel mai rău caz, la un răspuns abracadabrant, de genul, citez „Din ce stiu eu, nimeni nu e platit sa faca asta. In schimb hostul se plateste, si nimanui nu i s-a cerut vreo suma, indiferent ca (mai) posteaza doar la Bursa.”
Îi aduc aminte semnatarului acestor rânduri (Dannyboy), dacă domnia sa nu-și amintește, sau nu vrea să-și amintească, că ne-a cerut să participăm financiar la întreținerea acestui forum, nouă, celor patru renegați plus Marian.s, noi dându-ne acordul, dar nu a fost de acord Bog54. Aceasta nu face decât să întărească spusele a doi colegi de pe HyundaiClub.ro, cu care m-am întâlnit zilele trecute, referitor la comportamentul și interesele unora de pe acest forum.
Drept urmare, conform art.4, paragraf 4.2, cer ștergerea contului meu de pe acest forum. Bineînțeles, voi proceda conform regulamentului și voi trimite un mesaj privat unui administrator în care cer acest lucru.

Mesaj necitit 09 Feb 2014, 16:37
Bog54 Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 2886
Localitate: Bucureşti
Tipul: i30
Capacitatea cilindrică: 1,6/122 CP
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: Omul de serviciu

Sunt sigur ca se poate observa faptul ca excursiile, activitatile care au fost initiate pe forum, s-au facut propuneri mai intai, s-a agreat o data, au avut deschise liste de participanti, s-au discutat locatii…. Totul, cu destul timp inainte.
Revelioanele precedente, indiferent de initiatorul topicului, au fost organizate prin forum, cu insemnele forumului si facand astfel parte din activitatea membrilor. Daca iesirea ar fi fost anuntata prin forum, nimeni nu i-ar fi schimbat locul, asa...Aceasta este o iesire privata, o activitate frumoasa, dar la care nu ar fi putut participa nimeni de pe forum care ar fi dorit si de care nimeni nu a stiut nimic. Cu atat mai mult ca nu reiese din nimic a fi un Revelion al forumului, ci doar un Revelion, asa cum au fost sute sau mii in acea zi facute intre prieteni sau cunoscuti. Topicul a fost doar mutat, nu sters, tocmai pentru ca reprezinta niste amintiri frumoase pentru anumiti membri, nu doar “niste DOAMNE SI DOMNI” si locul potrivit este la "Topic despre orice", asa cum orice iesire a unuia sau a unui grup care nu este organizata de forum, isi gaseste locul la topicul aferent. Vezi topicuri ca "In Romania" ''In lume" unde fiecare si-a depanat experienta unei iesiri cu fotografii si relatari.
Curios ca unii au descoperit Regulamentul acum, facand abstractie de el pana acum.
Paciu, nu-i… cel putin ciudat faptul ca acei colegi nu v-au putut convinge acum cativa ani? Despre cine spune lucrul asta ceva? Despre ei?
Renegati? Wow! Putin patetic, dar suna bine; daca va place , cine-s eu sa ma opun? Unii se simt renegati, altii dezamagiti.
N-am de gand sa ma balacaresc cu nimeni pentru nimic. Nu asta e profilul forumului.
Se pare ca nu mai aveti nevoie de acest forum. Mult succes!

Conform art. semnalat de Dvs. si anume:
"4.2 Puteţi renunţa la contul dumneavoastră doar trimiţând un e-mail sau mesaj privat unui administrator în care cereţi acest lucru, iar contul va fi închis (mesajele scrise de dvs. nu vor fi însă şterse)."
ca atare CONT INCHIS.


Înapoi la Topic despre orice