Prima pagină Autoturisme şi Suv-uri Accent REVIZII Benzina Revizie 30.000 km

Revizie 30.000 km


Mesaj necitit 21 Mai 2010, 01:14
ilie_v Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 3301
Localitate: Bucuresti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1399
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: "Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Hello!!!

Azi am facut revizia de 30.000 km la Service Expozitiei - ocazie cu care am ridicat si cardul de fidelitate; toata revizia a durat aproximativ 2 ore - timp in care am fost chemat sa vad placutele de pe fata (atrasasem atentia asupra lor - in cazul in care nu mai aveau "carne" urmau a fi schimbate), am tras un ochi pe sub caroserie (in timpul scurs de la prima cheie pana in prezent nu exista urme de nici o natura pe dedesubt - ceea ce este super)...
Per ansamblu foarte multumit si de prestatia baietilor de la Service si de comportamentul masinutei in cei 30.000 km (nici o dezamagire pana acum).

Sa nu mai zic de programul Service-ului pana la orele 22:00 cu adevarat important pentru mine!!! f:1 f:1 f:1
:Th

Mesaj necitit 21 Mai 2010, 01:15
eco_ionut Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 1375
Localitate: Bucuresti
Tipul: Logan
Capacitatea cilindrică: 1,5l
Combustibil: Motorina
Anul fabricaţiei: 2006

Multi km in continuare fara probleme.

Mesaj necitit 21 Mai 2010, 01:17
ilie_v Avatar utilizator
Membru Platina
Membru Platina

Mesaje: 3301
Localitate: Bucuresti
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1399
Combustibil: Benzina
Anul fabricaţiei: 2008
Status: "Education is the most powerful weapon which you can use to change the world."

Merci - la fel le doresc tuturor posesorilor de Hyundai!!!!

Mesaj necitit 21 Mai 2010, 01:18
flomar Avatar utilizator
Membru Argint
Membru Argint

Mesaje: 300
Localitate: Braşov
Tipul: Accent
Capacitatea cilindrică: 1,5
Combustibil: Motorina
Anul fabricaţiei: 2006
ilie_v scrie:
...Sa nu mai zic de programul Service-ului pana la orele 22:00 cu adevarat important pentru mine!!!....

Ar fi important si pentru mine daca n-as fi din Brasov :(
Din pacate eu trebuie sa-mi iau cate o zi din concediu, dar din fericire numai una pentru ca-mi functioneaza masina :D

Mesaj necitit 14 Iun 2010, 09:44
Paciu

Am facut vineri revizia de 2 ani pentru ca eu nu am inca 30000 km. Nimic de reprosat celor din Service Expozitiei. f:1 Ba chiar m-au primit si cu piesele mele. Bineinteles cu holograma si originale. Si nu in ultimul rand multumirile mele domnului Nelu. ^:)^ Prietenii stiu de ce.


Înapoi la Benzina

cron